Інструкція до колоди "Управляю собою"
МЕНЮ
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Інструкція до колоди "Управляю собою"

Варіанти застосування колоди «Управляю собою» 

«Хвиля в радіоприймачі» 
Техніка пошуку й підтримки стану емоційного благополуччя (із застосуванням колоди психологічних карток «Управляю собою»)
Інструментарій: колода «Управляю собою».
Емоційний стан, в якому перебуває людина,  є гіперважливим. Настрій людини накладає відбиток на те, як бачимо світ, тлумачимо події. Радісна людина сприймає світ із оптимізмом, доброзичливо ставиться до довкілля; в розгніваної людини з'являються «сердиті» думки, вона ніби зациклюється на неприємних подіях життя. Ще стародавні мудреці відкрили психологічну закономірність «Подібне притягує подібне». Благополучний психологічний стан, позитивне налаштування діють, ніби магніт, – притягують до господаря увагу й інтерес оточуючих, приємні події, удачу загалом.  Пригадайте для прикладу, як ви спілкувалися, які рішення ухвалювали, коли були роздратовані чимось? Які наслідки це спричинило? Погодьтеся, різниця величезна порівняно з тим, як ви поводитеся у спокійному, урівноваженому стані.
Є добра новина!!! Ми можемо самі налаштовувати власні емоції і ставлення до ситуацій, співрозмовників, ніби хвилю в радіоприймачі; підтримувати стан емоційного благополуччя. 

Алгоритм 
1.    Пригадайте період у житті, коли перебували в стані емоційного благополуччя. Які думки, емоції переважали в той період, охарактеризуйте тілесні відчуття.  Що думали тоді про себе, як налагоджували взаємини з іншими людьми, як досягали бажаного тощо?  
2.    Чого не вистачає зараз, щоб перебувати в стані емоційного благополуччя?
3.    Витягніть три карти з колоди «Управляю собою» (з трьох категорій: емоційні, комунікативні техніки, тілесні практики) як підказки на запитання: 
«Що мені допоможе підтримувати стан психологічного благополуччя і позитивного налаштування  в цей період життя?», «Над чим варто попрацювати, щоб гармонізувати себе?».
4.    Запишіть конкретні дії щодо досягнення стану радості та емоційного благополуччя і, головне, відразу ж рухайтеся до нього.
Прим. Для посилення цієї вправи можна використовувати також метафоричні карти (МАК). Колода «Управляю собою» добре працює у поєднанні з МАК.