Інструкція до колоди "Управляю собою"
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Інструкція до колоди "Управляю собою"

«Я хочу…»

Техніка досягнення бажаного емоційного стану.
Інструментарій: колода «Управляю собою», будь яка портретна колода МАК.

Алгоритм: 
1. Витягніть відкрито з портретної колоди карту − «Я зараз», яка відображає ваш емоційний стан «тут і тепер». Яка емоція переважає? Тепер визначте ступінь її вияву за 10-бальною шкалою. Уявіть собі, що всередині вас знаходиться спеціальна шкала, схожа на барометр або термометр. Вона відображає інтенсивність вашої емоції: позитивної чи негативної. Подумайте, який «тиск» або «температуру» за десятибальною шкалою вона показує. Нуль означає повний спокій, а десять поділок – це максимальний ступінь прояву емоції, наприклад, інтересу, радості, стурбованості. 
2. Виберіть відкрито з портретної колоди карту «Я хочу», яка відповідає бажаному стану, в якому б ви хотіли перебувати. Опишіть цей стан докладно. 
3. Визначте, чого недостатньо або не вистачає, щоб бути у бажаному стані?  За яких умов ви б перебували в бажаному емоційному стані? Який саме внутрішній ресурс вам потрібний для того, щоб бути в бажаному емоційному стані (уміння, риси характеру, позитивні емоції, безпечне місце та ін.)?
4. Знайдіть у відкриту кілька технік з колоди «Управляю собою», які будуть корисними для переходу у бажаний стан. І,  головне, практикуйте їх! 

Вміння підтримувати протягом дня емоційний  стан благополучним впливає безпосередньо на відчуття себе щасливою людиною, на якість життя загалом. Адже, внутрішній світ особистості знаходить відображення в подіях, що відбуваються. Позитивно налаштовані люди частіше перебувають у доброму настрої, цінують та налагоджують добрі стосунки; 
вважають інших здібними й добрими людьми; справляють гарне враження на них; результати їхньої діяльності зазвичай виглядають переконливими. Окрім того, доведено, що позитивне налаштування та гарний настрій впливають і на фізіологічному рівні: активізують діяльність клітин, покращують концентрацію уваги, захищають від стресу, зберігають здоров’я. 
Саме тому люди, які працюють над поліпшенням свого життя й діяльності, використовують практики позитивного налаштування до людей, ситуацій, довкілля.