Інструкція до колоди "Управляю собою"
МЕНЮ
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Інструкція до колоди "Управляю собою"

Застосування технік колоди в процесі індивідуального консультування
Здебільшого людина звертається до психолога, коли звиклі способи вирішення ситуації не діють, а інакше вона просто не вміє. Колода «Управляю собою» корисна на стадії виявлення вмінь, яких не вистачає клієнту для вирішення ситуації.  

Орієнтовні стадії консультування:

  • «Дослідження ситуації». Що насправді відбувається? Як довго?  Чим викликана, на Ваш погляд, така ситуація? За яких умов проблема могла б бути вирішена? За що Ви почуваєте себе відповідальним? 
  • «Образ бажаного результату». Як би ви хотіли, щоб ситуація була вирішена? Що саме хочете змінити?
  • «Перешкоди і можливості». Що вам заважає досягнути бажаного? Що вам допоможе досягнути бажаного?
  • «Виявлення вмінь». Охарактеризуйте свою поведінку в цій ситуації. Які Ваші якості можуть допомогти вирішити ситуацію? Яких вмінь недостатньо, щоб цю ситуацію налагодити? Чого вам варто навчитися, щоб цю ситуацію вичерпати? А може змінити ставлення? 
  • Пошук рішень. Які бачите варіанти вирішення цієї ситуації? Які ще варіанти можливі? Які, на Ваш погляд, кращі й гірші виходи з ситуації? Яка ідея найбільше приваблює вас? 
  • Готовність до вирішення ситуації. Оцініть готовність за 10-бальною шкалою.  Що готові зробити тепер, щоб вирішити цю ситуацію? Які кроки? Який час вам може знадобитися для зміни ситуації?

Колоду «Управляю собою» рекомендуємо використовувати на стадії консультування  «Виявлення вмінь». Психолог може рекомендувати  1-3 технік / вправ у якості домашнього завдання або запропонувати клієнту самому вибрати у відкриту (у закриту також цікаво), сфотографувати та виконувати її як домашнє завдання до наступної консультації.