Коучинговий інструментарій: метафоричні карти "Сила перешкод" + колода дієслів "Простір дій"
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Коучинговий інструментарій: метафоричні карти "Сила перешкод" + колода дієслів "Простір дій"

Ціна: 950 грн.

Коучинговий інструментарій: метафоричні асоціативні карти «Сила перешкод»  + колода дієслів «Простір дій»  + посібник з вправами

Подолай свою перешкоду,
тоді отримаєш її силу!

Комплектація

1 Коучингова колода метафоричних асоціативних карт «Сила перешкод» 125 шт. 630 грн.
2 Колод з парами дієслів «Простір дій» 80 шт.  270 грн.
3 Посібник з прикладами понад 20 вправ (32 с.). 1 50 грн.
      950 грн.

Колода «Сила перешкод» – це метафоричні асоціативні карти (МАК) із мальованими рисунками, які дають змогу виявити перешкоди на шляху до бажаного, знайти альтернативні шляхи владнання ситуації та обрати кращий, спланувати дії й наповнитися внутрішньою силою для досягнення цілей.

 «Сила перешкод» у комплекті з дієсловами «Простір дій» є дієвим інструментарієм роботи для психологів, бізнес-тренерів, менеджерів з персоналу, коучів, тренерів з особистісного зростання, психотерапевтів різних напрямів, соціальних працівників, педагогів, ведучих психологічних ігор.

Буде корисним для проведення коучингових сесій, командного коучингу, самокоучингу, а також під час індивідуальних консультацій, групових занять, тренінгів, психологічних ігор тощо.

Дає змогу:

 • засвоїти алгоритм досягнення бажаного в різних сферах життя, виробити коучингові стратегії мислення та поведінки;
 • задіяти праву півкулю мозку в процесі консультування, що збільшує потенціал клієнта;
 • зміцнити віру у себе, пробудити внутрішні ресурси клієнта та спрямувати їх на досягнення результату;
 • виявити внутрішні й зовнішні перешкоди на шляху до бажаного й можливості створення бажаного результату;
 • скласти план конкретних дій.

У посібнику описано понад 20 вправ, є можливість конструювати інші варіанти використання карток, розробляти нові техніки або адаптувати наявні/

Спробуй попрацювати з колодою тут: https://view.genial.ly/6330574b6c68200018a00db9/presentation-psihologichnij-instrumentarij-vid-irini-matijkiv

 

 

 

Опис:

Зміст посібника

Приклади застосування

Для себе

 • Щодня витягуйте з колоди «Сила перешкод» наосліп випадкову карту як відповідь на запитання: «Які можливості надає мені сьогоднішній день?», «Чого я можу навчитися?», «З чим поекспериментую?» «Що я можу нове впровадити в життя або змінити?». Упродовж дня осмислюйте карту.
 • Аналогічну вправу можна робити, використовуючи дієслова з колоди «Простір дій», відповідаючи на прості запитання: «Як витягнута наосліп картка стосується мого життя?», «В якій мірі дії, зазначені на картці, мені притаманні?», «В яких ситуаціях я так поводжуся?», «Що мені слід зробити, щоб простіше наблизитися до бажаного результату?
 • Цікавим є варіант, коли наосліп витягувати метафоричну карту і дієслово як відповідь на запитання, наприклад, таке: «Що б це могло для мене означати?», «На що сьогодні мені варто звернути увагу?»

Під час тренінгу

 • Учасники працюють парами. Один витягує карту і дієслово наосліп як відповідь на запитання «Що перешкоджає мені досягти бажаного?». Другий учасник пари, витягуючи наосліп карту і дієслово відповідає на запитання «Що допоможе мені досягти бажаного?». Цікаві співпадіння можна презентувати решта учасникам тренінгу.
 • Об’єднати учасників у малі групи (МГ). Запропонувати кожній МГ витягнути наосліп 7-8 карт з колоди та кілька дієслів. Скласти з них історію або казку, придумати назву і розповісти її усім. Гумор заохочується.

Під час індивідуального консультування

 • Запропонувати клієнту відкрито вибрати «Карту ситуації» з колоди МАК «Сила перешкод», яка асоціюється з запитом. Опишіть коротко ситуацію, яку хочете владнати або образ себе, який прагнете вдосконалити.
 • Запропонувати клієнту відкрито вибрати карту з колоди МАК «Сила перешкод», яка буде підтримувати його під час консультації і покласти її у полі зору.
 • Запропонувати клієнту у закриту (УЗ) вибрати три карти перешкод і три карти можливостей з колоди МАК «Сила перешкод». Відкривати і трактувати карти почергово. За бажанням можна витягувати дієслова – підказки.
 • Запропонувати клієнту витягти картку з колоди «Простір дій» як відповідь на запитання: «Чого мені навчитися, на що звернути увагу, щоб вирішити це завдання чи досягти бажаного?».
 • Завершити консультування на позитиві, запропонувавши клієнту витягти кілька карт, що будуть його наснажувати.

Під час проведення психологічних ігор МАК і дієслова використовують як додатковий інструментарій для виявлення перешкод і можливостей досягнення бажаного.

Вправа "Перешкода - перший крок"

Правило 72 годин: коли ви вирішили щось зробити і
не почали протягом 72 годин − у 85% випадків
Ви не зробите цього ніколи.

Бодо Шефер 

Опис. Виберіть 3 – 6 метафоричних карт (УЗ) з колоди «Сила перешкод» як відповідь на запитання «Хто, або що заважає мені владнати ситуацію / досягти бажаного?». До кожної перешкоди ще витягніть наосліп дієслово в якості підказки. Всі картки покладіть сорочкою догори. Опишіть кожну перешкоду почергово, відкриваючи спочатку метафоричну карту, потім дієслово.

Всі перешкоди фіксуйте в першій колонці таблиці «Перешкода – дія», розподіляючи їх на внутрішні й зовнішні. Короткі відповіді на запитання «Що я зроблю, щоб створити бажаний результат?» напишіть у другу колонку таблиці під назвою «Дія». Для подолання кожної перешкоди придумайте мотивуючий вислів, що буде наснажувати до створення бажаного результату та запишіть його. Найцінніше впроваджуйте в життя.