Психологічна гра "Dixit"
Колода карт «Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій

МЕТАФОРИЧНІ АСОЦІАТИВНІ КАРТИ «ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Інструмент для дослідження життєво-важливих
тем через метафору танцю

КАРТКИ З ПСИХОЛОГІЧНИМИ ТЕХНІКАМИ «УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

90 психологічних технік для пізнання себе та інших

Психологічна гра "Dixit"

Вартість участі:

Dixit — настільна гра, яку створили французький автор Жан-Луї Рубер і художниця Марі Кардо. Її опублікувала компанія Libellud. Хід гри побудований на асоціаціях і спілкуванні. Назва Dixit походить від латинського слова «сказав». В 2010 році гра виборола престижну німецьку нагороду Spiel des Jahres (укр. - Гра року). 

Ведуча гри 
Надія Медвідь – кандидат психологічних наук, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, сертифікований консультант у методі Позитивна психотерапія, сертифікований спеціаліст з метафоричних асоціативних карт, ведуча психологічних трансформаційних ігор.

Контакти

  •  тел. +38 099 78 20 711
  • е-мейл: nadijno@gmail.com
  • профіль у Facebook: https://www.facebook.com/nadia.medvid.7
  • сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/medvid.nadia/
  • Skype: nadia.medvid
Опис:

Хід гри
Кожному учаснику роздаються картки, на яких немає нічого окрім ілюстрацій, кожна з яких унікальна. По черзі гравці стають оповідачами. Оповідач вибирає одну з своїх карток, вигадує асоціацію до зображення і описує його довільним способом: словом, реченням, звуком, цитатою з пісні тощо. Решта гравців шукають у себе малюнки, що найбільше пасують до озвученого опису. Гравці та оповідач перемішують обрані картки довільним чином (в закритому вигляді), і розкладають їх посеред стола. Завдання гравців — здогадатись яка саме картка була в оповідача. 
Специфіка гри в тому, що оповідач отримує бали лише тоді, коли хоча б один, але, водночас, не всі гравці здогадались, яка картка правильна. Тобто, не вигідно описувати зображення ні надто дослівно (очевидно для всіх гравців), ні надто «туманно» (не зрозуміло ні для кого). В разі успіху, оповідач, і всі гравці, що вгадали його картку, отримують по 3 бали. Інакше — оповідач не отримує нічого, а всі гравці - по 2 бали. Додатково, всім гравцям, чиї картки хтось прийняв за «правильні», нараховується по 1 балу. 
З кожним ходом, гравці добирають по одній картці з колоди, аж поки вони не закінчаться. Виграє той, хто набрав найбільше балів. 

Можлива кількість учасників гри – 3-12 осіб.
Dixit – це гра, яка завжди дарує багато позитивних емоцій!

Відгуки на гру: http://irecommend.ru/content/lyubimaya-igra-na-assotsiatsii