Психологічна гра "Dixit"
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Психологічна гра "Dixit"

Вартість участі:

Dixit — настільна гра, яку створили французький автор Жан-Луї Рубер і художниця Марі Кардо. Її опублікувала компанія Libellud. Хід гри побудований на асоціаціях і спілкуванні. Назва Dixit походить від латинського слова «сказав». В 2010 році гра виборола престижну німецьку нагороду Spiel des Jahres (укр. - Гра року). 

Ведуча гри 
Надія Медвідь – кандидат психологічних наук, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, сертифікований консультант у методі Позитивна психотерапія, сертифікований спеціаліст з метафоричних асоціативних карт, ведуча психологічних трансформаційних ігор.

Контакти

  •  тел. +38 099 78 20 711
  • е-мейл: nadijno@gmail.com
  • профіль у Facebook: https://www.facebook.com/nadia.medvid.7
  • сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/medvid.nadia/
  • Skype: nadia.medvid
Опис:

Хід гри
Кожному учаснику роздаються картки, на яких немає нічого окрім ілюстрацій, кожна з яких унікальна. По черзі гравці стають оповідачами. Оповідач вибирає одну з своїх карток, вигадує асоціацію до зображення і описує його довільним способом: словом, реченням, звуком, цитатою з пісні тощо. Решта гравців шукають у себе малюнки, що найбільше пасують до озвученого опису. Гравці та оповідач перемішують обрані картки довільним чином (в закритому вигляді), і розкладають їх посеред стола. Завдання гравців — здогадатись яка саме картка була в оповідача. 
Специфіка гри в тому, що оповідач отримує бали лише тоді, коли хоча б один, але, водночас, не всі гравці здогадались, яка картка правильна. Тобто, не вигідно описувати зображення ні надто дослівно (очевидно для всіх гравців), ні надто «туманно» (не зрозуміло ні для кого). В разі успіху, оповідач, і всі гравці, що вгадали його картку, отримують по 3 бали. Інакше — оповідач не отримує нічого, а всі гравці - по 2 бали. Додатково, всім гравцям, чиї картки хтось прийняв за «правильні», нараховується по 1 балу. 
З кожним ходом, гравці добирають по одній картці з колоди, аж поки вони не закінчаться. Виграє той, хто набрав найбільше балів. 

Можлива кількість учасників гри – 3-12 осіб.
Dixit – це гра, яка завжди дарує багато позитивних емоцій!

Відгуки на гру: http://irecommend.ru/content/lyubimaya-igra-na-assotsiatsii