Психологічна гра "LOVE IS"
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Психологічна гра "LOVE IS"

Вартість участі:

Ціль гри – налагодження позитивного стосунку з собою, здорового ставлення до себе на рівні правди, складання плану конкретних дій «Що я зроблю, щоб цінувати і любити себе?». Цей план охоплює тілесний, емоційний, ментальний і духовний рівні.
 

Формати гри
Гра в індивідуальному форматі триває 2-3 год. (вживу або он-лайн у скайпі).
У груповому форматі – 3-4 год. (до 7 осіб).
 

Автор гри – Ксенія Кублановська, практикуючий психолог, коуч, автор і ведуча тренінгів для жінок, тренінгів особистісного зростання.
 

Відгуки про гру: http://www.psy-game.com/love-is/
 

Сертифікована ведуча гри: Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, танцетерапевт, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, сертифікований спеціаліст з метафоричних асоціативних карт, ведуча психологічних трансформаційних ігор.
 

Опис:

Психологічна гра ""Love is " (автор Ксенія Кублановська) – це настільна гра про любов до найближчої і дорогої людини у світі, − до себе!.

Психологічна гра «Love is» в легкій ігровій формі дозволяє знайти відповіді на прості й важливі запитання: «Що означає «любити себе?», «Заради чого важливо любити й цінувати себе», «Як виявляти цю любов?», «Наскільки я в контакті з собою, приймаю і ціную себе?», «Що блокує любов до себе?» та ін. Ця гра допомагає розібратися в тому, що зробити практично, щоб зцілити або гармонізувати себе, жити з любов'ю в серці, бути готовими до щастя. І, найважливіше, почати діяти відразу ж після гри, розуміючи куди рухатися далі.

Відома така закономірність: коли людина перебуває в стані «окейності», внутрішнього комфорту, впевненості, вона ніби випромінює у Світ задоволеність, щастя, радість, а Світ навзаєм дарує їй людей, події, можливості, які підсилюють її стан внутрішнього благополуччя. Та й в стосунках з іншими віддзеркалюється  ставлення до себе, тобто з великою ймовірністю інші ставляться до нас так, як ми ставимося самі до себе. А двоє людей мають більше шансів бути щасливими разом, коли кожен з них вміє бути просто щасливим, навіть без причини.

 «Love is ...» має ігрове поле, по якому Ви пересуваєте фішку і шукаєте відповіді на запитання, використовуючи метафоричні асоціативні карти. Відкриття гарантовані.