Тренувальна вправа "Визнач емоцію"
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Тренувальна вправа "Визнач емоцію"

Ціна:

Природа подарувала людству емоції, та не дала інструкції, як ними користуватися. Не забезпечила нас особливою кнопкою, що дає можливість відключати емоції в тих ситуаціях, коли не хочемо їх переживати. Здебільшого помилки у житті трапляються саме через інтенсивні емоції, які, затьмаривши розум, спричиняють некоректну поведінку та небажані наслідки. Вибух злості, гніву, роздратування посилюють неприємності, дезорганізують і створюють непривабливий імідж. Водночас, коли пригнічуємо власні емоції, забороняємо собі бути «живими», тоді втрачаємо здатність відчувати взагалі. Разом з емоціями зникає смак життя.

Усі наші емоції й почуття є цінними, якими б вони не були, оскільки несуть корисну інформацію про самих себе і про світ. Переживати будь-які емоції — це природно й нормально. Кожна з емоцій має своє призначення, виконує корисну роботу для нас.

Виникає природне запитання: як проживати емоції, використовуючи їхні повідомлення на благо собі та іншим? Першим кроком до мудрого проживання емоцій є вміння відчути емоцію в тілі і назвати її. 

Потренуймося!!!

Посилання на вправу "Визнач емоцію"

Опис: