Колода карт «Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій

МЕТАФОРИЧНІ АСОЦІАТИВНІ КАРТИ «ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Інструмент для дослідження життєво-важливих
тем через метафору танцю

КАРТКИ З ПСИХОЛОГІЧНИМИ ТЕХНІКАМИ «УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

90 психологічних технік для пізнання себе та інших

Психологічна трансформаційна гра «XPERIENCE»

Вартість участі:

Запрошую в захоплюючу подорож у підсвідомі глибини своїх почуттів і емоцій з трансформаційною грою "Xperience".  Xperience – унікальна гра,  яка допомагає знайти відповідь на будь-яке питання, рухаючись в емоційному потоці та здійснити чуттєво-емоційну трансформацію.  
 

Ціль гри – знайти відповіді на свої запитання, трансформувати емоції таким чином, щоб досягнути бажаних змін у житті. 

Формати гри: груповий відкритий, формат міні-групи, індивідуальний формат.
 

Форма проведення гри: психологічна, езотерична, коучингова.
 Запит може бути з будь-якої сфери життя: бізнес, сім'я, фінанси, стосунки тощо. Також в грі можна отримати відповідь на запити, пов'язані з минулим, сьогоденням і майбутнім.
 

Кількість гравців: 4-7 гравців (груповий формат), 2-3 гравця (формат міні-групи), 1 гравець −індивідуальний формат гри.
 

Тривалість гри: 2-5 годин (залежить від кількості гравців і складності опрацювання запитів). 
Xperience − це не просто гра, а шлях, який проходить кожен з нас. Можна все життя блукати в темряві в пошуках світла, а можна прискорити цей процес, прислухавшись до підказок гри. Прислухайтесь зараз до себе. Ви вже давно хочете пройти цей шлях і все ніяк не наважуєтеся. Тепер у Вас є така можливість. Скористайтеся цим шансом.
 

Автор гри: Федоров Сергій - розробник і професійний ведучий трансформаційних ігор, інтуїтивний психолог, езотерик, дослідник.
 

Сертифікована ведуча гри: Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, танцетерапевт, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, сертифікований спеціаліст з метафоричних асоціативних карт, ведуча психологічних трансформаційних ігор.
 

Відгуки про гру: http://www.zbsgames.company/novosti/xperience2

Опис:

Цю настільну гру можна назвати «провідником у світ емоцій та почуттів». Завдяки емоціям люди не лише відчувають, сприймають, уявляють чи розуміють навколишню дійсність, а й переживають її. Гра дозволяє знайти відповіді на запитання «Як мої емоції і стани впливають на розум, думки, поведінку в соціумі?»; «Як емоції, що я переживаю, можуть допомогти досягнути цілей?»;  зрозуміти послання власних емоцій та використати їхню енергію для здійснення бажаних змін. Адже саме емоції є джерелом психічної енергії («на радощах гори перевертають»). Саме вони повідомляють цінну інформацію, використовуючи яку, можемо поліпшити якість життя, бути здоровішими і щасливішими. 

На відміну від інших ігор, ця  психологічна гра без правил,  може працювати з будь-якою сферою, з запитом чи без нього. У грі не обов’язково проходити всі рівні, її можна завершити будь-коли. Само по собі усвідомлення на будь-якому рівні є цінним. 

Запит на гру: в Xperience можна грати будь-яким зручним для гравців способом:
•    Гра з відкритим запитом (гравець озвучує свій запиті вголос, при цьому самостійно визначає ступінь своєї відкритості й відвертості). У цьому випадку є можливість отримувати зворотний зв'язок від інших гравців, ігрового процесу і ведучого.
•    Гра з закритим запитом (гравець не озвучує запит). Тоді гравець отримує зворотний зв'язок від ігрового процесу і ведучого, який виступає в ролі Всесвіту.
•    Гра без запиту (гра «дзеркало»)