Психологічна трансформаційна гра «XPERIENCE»
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Психологічна трансформаційна гра «XPERIENCE»

Вартість участі:

Запрошую в захоплюючу подорож у підсвідомі глибини своїх почуттів і емоцій з трансформаційною грою "Xperience".  Xperience – унікальна гра,  яка допомагає знайти відповідь на будь-яке питання, рухаючись в емоційному потоці та здійснити чуттєво-емоційну трансформацію.  
 

Ціль гри – знайти відповіді на свої запитання, трансформувати емоції таким чином, щоб досягнути бажаних змін у житті. 

Формати гри: груповий відкритий, формат міні-групи, індивідуальний формат.
 

Форма проведення гри: психологічна, езотерична, коучингова.
 Запит може бути з будь-якої сфери життя: бізнес, сім'я, фінанси, стосунки тощо. Також в грі можна отримати відповідь на запити, пов'язані з минулим, сьогоденням і майбутнім.
 

Кількість гравців: 4-7 гравців (груповий формат), 2-3 гравця (формат міні-групи), 1 гравець −індивідуальний формат гри.
 

Тривалість гри: 2-5 годин (залежить від кількості гравців і складності опрацювання запитів). 
Xperience − це не просто гра, а шлях, який проходить кожен з нас. Можна все життя блукати в темряві в пошуках світла, а можна прискорити цей процес, прислухавшись до підказок гри. Прислухайтесь зараз до себе. Ви вже давно хочете пройти цей шлях і все ніяк не наважуєтеся. Тепер у Вас є така можливість. Скористайтеся цим шансом.
 

Автор гри: Федоров Сергій - розробник і професійний ведучий трансформаційних ігор, інтуїтивний психолог, езотерик, дослідник.
 

Сертифікована ведуча гри: Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, танцетерапевт, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, сертифікований спеціаліст з метафоричних асоціативних карт, ведуча психологічних трансформаційних ігор.
 

Відгуки про гру: http://www.zbsgames.company/novosti/xperience2

Опис:

Цю настільну гру можна назвати «провідником у світ емоцій та почуттів». Завдяки емоціям люди не лише відчувають, сприймають, уявляють чи розуміють навколишню дійсність, а й переживають її. Гра дозволяє знайти відповіді на запитання «Як мої емоції і стани впливають на розум, думки, поведінку в соціумі?»; «Як емоції, що я переживаю, можуть допомогти досягнути цілей?»;  зрозуміти послання власних емоцій та використати їхню енергію для здійснення бажаних змін. Адже саме емоції є джерелом психічної енергії («на радощах гори перевертають»). Саме вони повідомляють цінну інформацію, використовуючи яку, можемо поліпшити якість життя, бути здоровішими і щасливішими. 

На відміну від інших ігор, ця  психологічна гра без правил,  може працювати з будь-якою сферою, з запитом чи без нього. У грі не обов’язково проходити всі рівні, її можна завершити будь-коли. Само по собі усвідомлення на будь-якому рівні є цінним. 

Запит на гру: в Xperience можна грати будь-яким зручним для гравців способом:
•    Гра з відкритим запитом (гравець озвучує свій запиті вголос, при цьому самостійно визначає ступінь своєї відкритості й відвертості). У цьому випадку є можливість отримувати зворотний зв'язок від інших гравців, ігрового процесу і ведучого.
•    Гра з закритим запитом (гравець не озвучує запит). Тоді гравець отримує зворотний зв'язок від ігрового процесу і ведучого, який виступає в ролі Всесвіту.
•    Гра без запиту (гра «дзеркало»)