Практикум - інтенсив «Метафоричний коучинг». Авторські коучингові інструменти у поєднанні з метафоричними асоціативними картами
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Практикум - інтенсив «Метафоричний коучинг». Авторські коучингові інструменти у поєднанні з метафоричними асоціативними картами

Вартість участі: 2700 грн.

Авторський курс Ірини Матійків

Чи хочете Ви навчитися легко, творчо й системно володіти інструментами коучингу в поєднанні з сучасним психологічним інструментарієм − метафоричними асоціативними картами?

Чи готові Ви знайти місце у своєму житті для метафори, мрії та драйву?

І просто навчитися турбуватися про себе, близьких, використовуючи відомі психологічні схеми у поєднанні з метафоричними картами?

А може Ви психолог, психотерапевт, тренер і хочете впровадити цей інструмент в професійну практику?

 

 Запрошуємо Вас на авторський практикум - інтенсив «Метафоричний коучинг». Авторські коучингові інструменти у поєднанні з метафоричними асоціативними картами!

Для кого: для спеціалістів (психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, тренерів, коучів), які хочуть набути професійних компетенцій, поєднавши інструменти коучингу з метафоричними асоціативними картами (МАК) та поповнити свою скарбничку дієвими практиками; для студентів та всіх охочих, хто цікавиться психологією і прагне освоїти коучингові інструменти  і метафоричні карти для творення благополучного життя.

На практикумі-інтенсиві зможете:

засвоїти алгоритм коуч-консультації з використанням метафори, метафоричних асоціативних карт;

отримати понад 15 найефективніших коучингових схем;

використати на практиці психологічний інструментарій, який забезпечує високі стандарти консультування;

попрактикуватися з різними колодами МАК  (до 40 колод);

навчитися формулювати коучингові запитання собі та іншим, які  наближають до досягнення бажаного;

поетапно освоїти систему роботи з метафоричними асоціативними картами (МАК);

опанувати базові компетенції МАК-коуча  (коуч, який використовує в роботі метафору та МАК);

відпрацювати з колегами коучингові техніки у поєднанні з метафоричними картами (як клієнт і як МАК-коуч);

набути вмінь легко складати завдання для своїх клієнтів, які поєднують метафору, коучингові схеми і метафоричні карти;

отримати «три І»: Інстайти, Імпульс до змін та багато Іншого, дуже корисного для життя та бізнесу.

Після успішного проходження навчально-практичного курсу Ви отримаєте сертифікат – 37 год. (25 акад. год.+ 12 год. самостійної роботи).

Яким чином досягаємо результату? Спілкування, обмін досвідом, практика!!! Базова інформація – в робочому зошиті.  Вправи з використанням авторського коучингового інструментарію. Методи роботи: участь у психологічній грі, аналіз коучингових схем та відеофрагментів, МАК-практикум (робота з метафоричними картами), творча діяльність, самооцінювання, міні-лекції, дискусії, аналіз конкретних ситуацій, домашнє завдання та ін.

Ведуча: Ірина Матійків – кандидат психологічних наук,  фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, автор і ведуча психологічних ігор, керівник тренінгового центру «Психологія для професіоналів».

Програма

Модуль 1.  «Алгоритм коуч-консультації». «Скарга – запит – результат»: як почати, куди рухатися в процесі консультації, і як завершити її професійно? Особливості використання метафори та  метафоричних карт у процесі коуч консультації. Як конкретизувати запит за допомогою карт? Способи «занурення в карту». Які ставити запитання, щоб досягнути бажаного результату? Як перетворювати проблемки клієнтів у цілі, завдання та дії? Базові техніки та схеми роботи з різними колодами. «Гачок в реальність» як процедура перекладу метафори. Помилки і труднощі в роботі..

Модуль 2. «Сила і таємниця МАК». Основи роботи з метафоричними асоціативними картами. Знайомство з метафоричними асоціативними картами (МАК). У чому їх сила і таємниця? Підсвідомість і феномен метафори. Аксіоми роботи з МАК. Класифікація колод: їх специфіка і універсальність. Як вибрати колоду?. Яка інформація про клієнта є важливою в процесі консультації? 12 компетенцій МАК-коуча

Модуль 3. Практикум «Сам собі МАК-коуч». Основи коучингу і самокоучингу. 15 коучингових схем на всі випадки життя (базові та авторські). Використання МАК в коучингових схемах. Відпрацьовування схем на запит групи. Відповіді − запитання.

   

Розклад заходу:

Офлайн: 19, 20, 27 лютого

Формат часу: 11.00 – 17.30

Локація: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти. 

Повна вартість навчально-практичного курсу (навчально-практичні модулі, роздаткові матеріали, корисні матеріали та методичні рекомендації в електронному вигляді; супровід в процесі навчання, «жива практика», супервізія роботи, кава - брейк):

2700 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 01 лютого включно (вартість одного модуля − 900 грн.);

3000 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. 02- 15 лютого включно (вартість одного модуля − 1000 грн.);

3300 грн. – при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. 16-19 лютого включно (вартість одного модуля − 1100 грн).

Варіанти оплати: помодульна або по перерахунку від інших організацій.

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Детальна інформація  за тел.: 067-7720460 (Ірина).

Кількість місць – до 10 осіб. Для бронювання місця , будь ласка, зареєструйтеся.

Опис:

Програма

Модуль 1. Основи роботи з МАК. Знайомство з метафоричними асоціативними картами (МАК). У чому їх сила і таємниця? Підсвідомість і феномен метафори. Аксіоми роботи з МАК. Класифікація колод: їх специфіка і універсальність. Як вибрати колоду? 12 компетенцій МАК-фахівця. Людина як система. Яка інформація про клієнта є важливою в процесі консультації?

Модуль 2.  «Алгоритм консультації в коучинговому стилі з використанням МАК». «Скарга – запит – результат»: як почати, куди рухатися в процесі консультації, і як її завершити професійно? Як конкретизувати запит за допомогою карт? Способи «занурення в карту». Які ставити запитання, щоб досягнути бажаного результату? Як перетворювати проблемки клієнтів у цілі, завдання та дії? Базові техніки та схеми роботи з різними колодами. «Гачок в реальність» як процедура перекладу метафори. Помилки і труднощі в роботі з МАК. Використання МАК для дозвілля і підтримки своїх близьких.

Модуль 3. Практикум «Сам собі МАК-коуч». Основи коучингу і самокоучингу. 30 коучингових схем на всі випадки життя (базові та авторські). Використання МАК в коучингових схемах. Відпрацьовування схем на запит групи. Відповіді − запитання.

    Розклад заходу:

  • Навчально-практичні модулі: 04-05 березня, 18-19 березня, 25-26 березня 2021 р..
    Формат: четвер- п’ятниця (11.00 – 17.00).
  • Сертифікація (за бажанням): 9 квітня (11.00 – 17.00)

Локація: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти. 

Вартість навчально-практичного курсу без сертифікації (навчально-практичні модулі, роздаткові матеріали, корисні матеріали та методичні рекомендації в електронному вигляді; супровід в процесі навчання, «жива практика», супервізія роботи,  кава-брейк):

5100 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 15 лютого включно (вартість одного модуля − 1700 грн.);

5400 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 01 березня включно (вартість одного модуля − 1800 грн.);

5700 грн. – при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 04 березня (вартість одного модуля − 1900 грн.).

Вартість сертифікації - 1000 грн.

Варіанти оплати: помодульна або за весь курс, по перерахунку від інших організацій.

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Детальна інформація  за тел.: 067-7720460 (Ірина).

Кількість місць – до 12 осіб. Для бронювання місця заповніть, будь ласка, зареєструйтеся.