Непросте завдання
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Непросте завдання

Про віру у власні сили

Одного разу цар вирішив випробувати своїх підданих, щоб дізнатися, хто з них здатний посісти в його царстві важливу державну посаду. Сильні й мудрі мужі зібралися навколо нього. «У мене є для вас непросте завдання, – звернувся до них цар. – я хотів би знати, хто зможе виконати його». Він підвів присутніх до величезного замка в дверях, якого ще ніхто ніколи не бачив. «Це найбільший і найважчий замок у моєму царстві. Хто з вас зможе відкрити його?» – запитав цар.
Деякі придворні лише похитали головами, визнаючи своє безсилля. Інші, що їх вважали мудрецями, роздивлялися замок, проте незабаром зізналися, що не зможуть відкрити його. Решта вирішили: якщо вже мудреці зазнали невдачі, то нам і поготів це завдання не під силу. Лише один візир підійшов до замка, уважно його оглянув, потримав у руках, а потім спробував різними способами зсунути з місця і нарешті різко смикнув. Сталося диво – замок відкрився! Він просто не був повністю закритий. Тоді цар оголосив: «Ти отримаєш місце при дворі, тому що покладаєшся не лише на те, що бачиш і чуєш, а й на власні сили і не боїшся спробувати».
Є особливі люди, які не змінюються під тиском обставин – вони змінюють самі обставини і перетворюють їх у щось нове і дивовижне, отримуючи користь і знання з ситуації... Варто навчитися сприймати життєві труднощі, як завдання та розв’язувати їх.

Коли щось не виходить – спробуй ще раз! (Пауло Коельо)