Притча про віру
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Притча про віру


Про віру та допомогу Творця 
у важкі хвилини життя

Якось одній людині приснився сон. Їй снилося, ніби вона йде піщаним берегом, а поруч з нею – Господь. На небі миготіли картини з її життя, і після кожної з них людина помічала на піску два ланцюжки слідів: одну – від його ніг, іншу – від ніг Господа. Чоловік зауважив, що коли перед ним миготіли радісні події його життя, на піску, уздовж його життєвого шляху тягнулися два ланцюжки слідів, а коли сумні події – лише один. Він сильно засмутився, і запитав у Господа:
– Чи не Ти говорив мені: якщо піду шляхом свого життя, ти не залишиш мене. Але я помітив, що у найважчі моменти мого життя лише один ланцюжок слідів тягнеться по піску. Чому ж Ти залишав мене, коли я найбільше потребував Тебе? Господь усміхнувся і відповів:
– Так, ти правильно зауважив. Коли були у твоєму житті горе і випробування, на дорозі залишився лише один ланцюжок слідів, адже в ці дні я ніс тебе на руках.