Урок метелика
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Урок метелика

Не всяка допомога корисна

У коконі з’явилася маленька щілина, крізь яку метелик намагався вийти на волю. За цим процесом спостерігав випадковий перехожий. Минуло доволі часу, щілина залишалася такою ж маленькою, а метелик навіть не ворушився, ніби витратив усі сили. Тоді перехожий вирішив допомогти метеликові, обережно розрізавши ножем кокон. Метелик відразу виповз, але його тільце було слабким і немічним, а прозорі крила ледь рухалися. Людина спостерігала за ним, думаючи, що ось-ось крила метелика розправляться, зміцніють і він полетить. На жаль, цього не сталося! Решту життя метелик волочив по землі своє слабке тільце. Полетіти він так і не зміг. Подолання перешкоди було потрібне метелику, щоб стати сильним і літати.
Свідоме докладання зусиль для розв’язання життєвих завдань зміцнює дух людини і волю до життя, робить її сильною, витривалою, рішучою, обдаровує цінним досвідом.