Колода карт «Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій

МЕТАФОРИЧНІ АСОЦІАТИВНІ КАРТИ «ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Інструмент для дослідження життєво-важливих
тем через метафору танцю

КАРТКИ З ПСИХОЛОГІЧНИМИ ТЕХНІКАМИ «УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

90 психологічних технік для пізнання себе та інших

Веселі вправи на знайомство

Мета: знайомство учасників між собою, тренування вміння запам’ятовувати інформацію.
 

Метод: самопрезентація.        Тривалість: 15 хв.

Мій острів. Назвати своє ім’я і предмет, який би ти взяв/ла з собою на безлюдний острів. Далі учасники по колу називають своє ім’я і предмет, при чому наступна особа має повторити всіх, хто був перед нею.
Тік-так. Усі учасники сидять у колі на стільцях. Один з учасників стоїть у центрі кола. Коли він 
говорить комусь у колі «Тік» − той/та повинен назвати ім’я свого сусіда зліва. Якщо прозвучало «Так» – ім’я сусіда справа. Якщо ім’я не названо, така людина виходить в центр кола, стає ведучою. За команди «Тік-так» всі учасники якнайшвидше міняються місцями. Хто не встигає – займає місце в центрі кола і гра триває.

Кульки. Написати на повітряній кульці своє ім’я. Потім підкинути вгору свою кульку і спіймати іншу. Після того, як усі зловили нові кульки, необхідно знайти учасника/учасницю, чиє ім’я там написане. Наступне завдання – обговорити, що в житті приносить приємні емоції.

Дві руки.  Перша людина називає своє ім’я, простягає дві руки і говорить щось на кшталт: «З одного боку, я люблю зелений чай, а з іншого – люблю малювати». Той, хто також любить чай, підходить і бере першу людину за руку. Відтак, говорить, для прикладу: «Мене звати …З одного боку, я люблю чай, а з іншого – слухати рок». Таким чином, ланцюжок збільшується, поки всі не стануть у коло, тримаючись за руки.