Відгуки | Психологія для професіоналів
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Відгуки

Відгуки

Свої знання і навички тренера я вирішила дошліфувати на навчально-практичному курсі “Теорія і практика розробки й проведення соціально-психологічних та бізнес-тренінгів” при ЛННЦПО Національного педагогічного Університету ім. М.П.Драгоманова. Установа серйозна і тренери також - кандидати психологічних наук ІринаМатійків і НадіяМедвідь.

Курс, тривалістю 4 місяці, був для мене скарбницею нових знань і тонкощів тренерської майстерності. Вже після першого модуля я вдосконалила тренінги, які вже проводила для керуючих магазинів EVA. Від цього почувалася на сьомому небі. Хотілося зразу реалізувати здобуті знання!

Кожен навчальний модуль на курсі додавав мені нову грань як тренеру. Наші наставники ділилися своїми знаннями, цікавим досвідом, багатим репертуаром вправ для тренінгів на будь-яку тематику і не лише цим. Група була також неймовірна. Всі вчилися одне в одного.

26 січня у нас був сертифікаційний тренінг. Я, до речі, дуже хвилювалася, не дивлячись на досвід тренера. Все пройшло чудово. Вершина взята, я щаслива.
Це не було легко. Треба було підготувати не лише тренінг, а й всі супровідні матеріали до нього. Часто працювала до пізньої ночі, але таки все зробила.

Дякую, дорогі наставники. Бажаю вам наснаги та багато учнів, яким ви допоможете стати справжніми майстрами-тренерами.
 Цей курс є тим, у що варто вкладати свій час і зусилля.

Tania Lupiy
Львів