Тренерська майстерність: теорія та практика
«Арифметика емоцій»

Психологічний інструментарій. Якщо людина переживає емоцію, значить вона для чогось потрібна!

 

«ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ»

Метафоричні асоціативні карти. Психологічний інструментарій для дослідження важливих
тем через метафору танцю

«УПРАВЛЯЮ СОБОЮ»

Ламіновані картки з психологічними техніками. 
30 комунікативних + 30 управління емоціями + 30 тілесних практик!!! 

"Шепіт емоцій"

 Психологічний інструментарій.  Емоції «прагнуть» бути прожитими і відреагованими, потреби задоволеними, а внутрішні конфлікти залагодженими!

"Дари мудрості"

Психологічний інструментарій. У висловах колоди «Дари мудрості» кожен знаходить подарунок − відповідь на своє запитання!

"Магія запитань"

 

Психологічний інструментарій. 130 коучингових запитань, що мобілізують енергію та спрямовують до бажаного результату. 

Тренерська майстерність: теорія та практика

Вартість участі: 9600 грн.

Розпочато реєстрацію на навчально-практичний курс  «Тренерська майстерність: теорія та практика». 
Авторський курс 

ДЛЯ КОГО?
для новачків і практикуючих тренерів;
для фахівців, які мають намір створити додатковий дохід;
для коучів, які хочуть навчитися проводити тренінги.

Ви оволодієте стратегіями мислення тренера та дієвими методами, техніками, інструментами роботи; здобути навички створювати авторські тренінги та проводити їх професійно. 

ЩО БУДЕ РЕЗУЛЬТАТОМ НАВЧАННЯ?

засвоїте архітектуру тренінгу, візьмете в скарбничку свого досвіду 25 базових  інструментів тренінгової роботи та  почнете проводити окремі вправи з «живою аудиторією» вже у перший місяць навчання;

зрозумієте, що створити тренінг достатньо легко за допомогою «Конструктора тренінгу» і чіткої системи складання тренінгової програми ніби з окремих кубиків. Створення тренінгу стане для Вас грою в конструктор з повним розумінням того, що і як в ньому працює і які процеси запускає;

навчитеся використовувати потенціал коучингових технологій, метафоричних карт, ментальних карт для розробки власних тренінгів та самовдосконалення;

створите свій міні-тренінг (на 4 год.) і проведете деякі вправи з нього безпосередньо у процесі навчання;

підготуєте маркетингові матеріали для продажу свого інтелектуального продукту на основі методичних рекомендацій щодо оформлення анотації, програми тренінгу, роздатків та розроблення презентації;

вдосконалите не тільки професійні, а й особистісні якості: системне мислення, творчий підхід та імпровізацію, впевненість у собі, харизму, ораторські уміння, емоційну компетентність тощо;

розробите унікальну стратегію формування свого персонального бренду як тренера, яка буде базуватися на Вашій індивідуальності – цінностях, архетипі та сильних сторонах;

дізнайтесь більше про імідж, який Ви створюйте в професійній сфері, та відкриєте перед собою орієнтири для його покращення;

дізнаєтесь про інструменти просування свого персонального бренду в соціальних мережах, враховуючи досвід інших тренерів регіону;

ознайомитеся з психологією навчання дорослих і отримаєте досвід роботи навіть зі складними учасниками;

після успішного проходження навчально-практичного курсу та виконання сертифікаційних умов програми Ви отримаєте сертифікат тренера соціально-психологічних і бізнес-тренінгів, що підтверджуватиме Вашу компетентність, а також можливості проведення тренінгів на базі Львівського навчально-наукового центру та участі у супервізійних групах;

отримати «три І»: Інстайти, Імпульс до змін та багато Іншого.

 

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь у всіх модулях та тренерських студіях, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка та оформлення «Авторського тренінгу» (тривалість 4 год.),  участь у командному тренінгу з реальною аудиторією («Жива практика»), супервізія (зворотний зв’язок щодо якості проведення тренінгових вправ), захист сертифікаційної роботи. 

Навчально-практичний курс курс проводиться досвідченими тренерами-практиками відповідно до сучасних міжнародних стандартів навчання дорослих з використанням новітньої інформації та авторських напрацювань.

ТРЕНЕРИ:

Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча психологічних ігор, керівник центру  «Психологія для професіоналів» структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» НПУ імені М. П. Драгоманова.

Надія Медвідь кандидат психологічних наук, сертифікований тренер соціально-психологічних та бізнес-тренінгів, консультант у методі позитивної психотерапії, фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча трансформаційних психологічних ігор, викладач Національного університету «Львівська політехніка».

Андрій Лавровий кандидат юридичних наук, сертифікований тренер соціально-психологічних та бізнес-тренінгів, лайф коуч, консультант із брендингу, інтелектуальної власності та стратегії, фасилітатор/модератор (фокус-групи), викладач Національного університету «Львівська політехніка».

Кількість учасників: до 12 осіб.

Тривалість навчально-практичного курсу: 5 модулів + командний сертифікаційний тренінг

https://youtu.be/Ujsz85MQeY0

https://youtu.be/FoqTOoHWXJA

https://youtu.be/wXYxdoGc5ok

https://youtu.be/iDRoNpRU5es

https://youtu.be/llXvavlOonY

Опис:

ПРО ЩО ЦЕЙ КУРС?

Чи вмієте перетворювати  навчання в захоплюючу подорож з результатом, який перевищує сподівання учасників?
Чи хочете навчитися проводити власні тренінги так, щоб майбутні учасники прагнули потрапити до вас ще й ще, а замовники ставали постійними клієнтами?
А може прагнете навчитися розробляти якісні програми тренінгів і створювати ефективні вправи та техніки? 
Чи просто Вам хочеться прокачати навички спікера й оратора, навчитися говорити усвідомлено і красиво? 
А може мрієте стати Автором власного життя і господарем своїх думок, емоцій, звичок і заряджати клієнтів енергією та ідеями?

Тоді запрошуємо Вас на навчально-практичний курс «Тренерська майстерність: теорія та практика» (на базі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова). Ви отримаєте унікальну систему конструювання власних тренінгів  під реальні завдання замовника!
 

ПРОГРАМА КУРСУ

Модуль І. «Знаю, вмію, роблю та отримую!» Архітектура тренінгу та технології тренінгової роботи.

Побудова тренінгу та його дизайн. 25 методів та інструментів роботи тренера. Організація тренінгового простору. Оцінка ефективності тренінгу. Знайомство з «Конструктором тренінгу».
Формати тренінгу: традиційний, коучинговий, компетентнісний. Коучингові інструменти для тренінга. Таймінг тренінгу або як результативно розподілити тренінговий час?.Посттренінговий супровід.
Стандарти тренінгової роботи. Ролі та функції тренера. 10 базових компетенцій тренера (чек-лист для самооцінки). Складання проекту професійного зростання як тренера.
Практикум застосування тренінгових вправ (проводять учасники курсу).

Модуль ІІ. «Бачу ціль…». Авторський тренінг: розробка та підготовка до проведення. Вибір теми тренінгу. 10 кроків створення тренінгу «від ідеї до результату». Маршрутний лист розробки тренінгу: класичний підхід. Кроки розробки тренінгу: компетентнісний підхід. 5 секретів успішного тренінга «у стилі коучинг». Коучингові технології, метафоричні карти, ментальні карти: на допомогу тренеру.
Практикум розробки і оформлення авторського міні-тренінгу (на 4 год.).

Модуль ІІІ. «Контакт є…». Основи спілкування і управління групою. Учасники тренінгу. Які вони є і що з ними робити? Як завоювати довіру аудиторії? Конгруентність тренера. Невербальний вплив на групу. Як надавати екологічний зворотний зв'язок високої якості? Динаміка тренінгової групи  та управління нею. Складні та конфліктні ситуації: як їх уникнути або вміло вирішити? Робота з опором групи або окремих учасників. Модель засвоєння знань дорослими. Чотири стадії навчання за Д. Колбом. Стилі навчання.
Відпрацювання вмінь в рольових іграх.

Модуль ІV. Тема 1. «Я – є…». Тренер: особистість, харизма та індивідуальний стиль. 10 ключів успішного тренерства. Емоційний інтелект, ораторська майстерність, «магнетизм»,  впевненість тренера, його руховий репертуар, енергія, підтримка ресурсного стану та ін. Що тренеру робити з емоціями? 17 корисних технік: на допомогу тренеру. 11 секретів тренера, який досягає максимально ефективних результатів.
Управління собою: практикум.

Тема 2. «Забрендуй себе». Формування та просування персонального бренду тренера. Персональний бренд: поняття, елементи та функції. Сильні бренди проти слабких брендів. Що заховано всередині особистого бренду професіонала? Вчення про архетипи. Візуалізація, раціоналізація та емоціоналізація персонального бренду. Якими засобами можна зробити бренд професіонала успішнішим? 10 кроків для побудови персонального бренду тренера. Основні тренди ринку тренерів регіону: аналіз присутності в Інтернеті.
Розробка стратегії формування власного бренду: практикум.

ДАТИ, ФОРМАТ ЧАСУ

Навчально-практичні модулі: 17-18 вересня, 08-09 жовтня, 29-30 жовтня, 19-20 листопада.
Формат: п’ятниця (16.00 – 20.00), субота (11.00 – 18.00).

Тренерські студії: 25 вересня, 16 жовтня, 06 листопада, 27 листопада.
Формат: субота (11.00 – 15.00).

Підготовка до командного тренінгу: 10 грудня (11.00 – 16.00)
Сертифікація: 11 грудня (11.00 – 18.00)

ЛОКАЦІЯ: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова.

          ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Повна вартість навчально-практичного курсу з сертифікацією (навчально-практичні модулі, тренерські студії, відеолекції, роздаткові матеріали, корисні матеріали в електронному вигляді,  методичні рекомендації щодо оформлення маркетингових матеріалів для продажу свого інтелектуального продукту; кава-брейк, супровід в процесі розробки авторського тренінгу, підготовка та участь у командному тренінгу як «жива практика», супервізія тренерської роботи, сертифікація):

9600 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 25 серпня включно (вартість одного модуля − 1900 грн.+ сертифікація 2000 грн.);

10000 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 12 вересня включно (вартість одного модуля − 2000 грн.+ сертифікація 2000 грн.);

10400 грн. – при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 17 вересня (вартість одного модуля − 2100 грн.+ сертифікація 2000 грн.).

Варіанти оплати: помодульна або за весь курс. Можлива оплата за перерахунком від організацій.

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Детальна інформація за тел.: 067-7720460 (Ірина)
Кількість місць – обмежена (до 12 учасників). Для бронювання місця зареєструйтеся, будь ласка, на сайті  або заповніть реєстраційну форму:

https://forms.gle/hhJZrxE5FWHe1Bs58